Rozpis utkání na podzimní část sezóny 2018/2019

Termín   A muži Tvrdonice Začátek
Datum Den OP Břeclav utkání
11.8. sobota    
12.8. neděle 2 Tv – Boleradice 16:30
18.8. sobota 3 Křepice – Tv 16:00
19.8. neděle    
25.8. sobota    
26.8. neděle 4 Tv – Hustopeče 16:30
1.9. sobota    
2.9. neděle 5 V.Němčice – Tv 16:30
8.9. sobota 6 Podivín – Tv 16:30
9.9. neděle    
15.9. sobota    
16.9. neděle 7 Tv – Kostice 16:00
22.9. sobota 8 Lednice B – Tv 15:30
23.9. neděle    
28.9. pátek    
29.9. sobota    
30.9. neděle 9 Tv – Hlohovec 15:00
6.10. sobota    
7.10. neděle 10 Velký Dvůr – Tv 10:00
13.10. sobota    
14.10. neděle 11 Tv – Hrušky 15:00
20.10. sobota    
21.10. neděle 12 Březí – Tv 14:30
27.10. sobota    
28.10. neděle 13 Tv – Zaječí 14:00
3.11. sobota    
4.11. neděle 1 Mor.Žižkov – Tv 14:00
10.11. sobota 15 Boleradice – Tv 14:00
11.11. neděle    

 

Termín   B muži Tvrdonice Začátek
Datum Den IV.třída – skupina A utkání
11.8. sobota      
12.8. neděle      
18.8. sobota 3 Tv – Hlohovec B 16:30
19.8. neděle    
25.8. sobota 4 Tv – Březí B 16:30
26.8. neděle    
1.9. sobota    
2.9. neděle 5 Milovice – Tv 16:30
8.9. sobota 6 Tv – Bavory 16:30
9.9. neděle    
15.9. sobota 7 Podivín B – Tv 16:00
16.9. neděle    
22.9. sobota 8 Tv – MSK B 15:30
23.9. neděle    
28.9. pátek    
29.9. sobota    
30.9. neděle 9 Sedlec – Tv 15:00
6.10. sobota 10 Tv – Dol.Dunajo. 15:00
7.10. neděle    
13.10. sobota 11 Kostice B – Tv 12:45
14.10. neděle    
20.10. sobota 1 Tv – Pavlov 14:30
21.10. neděle    
27.10. sobota    
28.10. neděle 2 Bulhary – Tv 14:00
3.11. sobota    
4.11. neděle    
10.11. sobota    
11.11. neděle    

 

Termín   dorost Podluží Začátek
Datum Den 1.třída sk. C utkání
11.8. sobota    
12.8. neděle 2 FKM – Dub.S.Mist. 14:15
18.8. sobota 3 Mutěnice – FKM 17:00
19.8. neděle    
25.8. sobota    
26.8. neděle 4 FKM – Ratiškovice 14:15
1.9. sobota    
2.9. neděle 5 Hroz.Lhota – FKM 14:15
8.9. sobota 6 Podivín – FKM 14:15
9.9. neděle    
15.9. sobota    
16.9. neděle 7 FKM – Lužice 13:45
22.9. sobota 8 Krumvíř – FKM 13:15
23.9. neděle    
28.9. pátek    
29.9. sobota    
30.9. neděle 9 FKM – Bzenec 12:45
6.10. sobota 10 V.n.Velič. – FKM 14:00
7.10. neděle    
13.10. sobota    
14.10. neděle 11 FKM – Rohatec 12:45
20.10. sobota    
21.10. neděle 12 V.Bílovice – FKM 12:15
27.10. sobota    
28.10. neděle 13 FKM – Dambořice 11:45
3.11. sobota 1 D.Bojanovi. – FKM 14:00
4.11. neděle    
10.11. sobota    
11.11. neděle    

 

Obec Tvrdonice