TJ Sokol Tvrdonice oddíl kopané program zápasů jaro 2014

 
program na sobotu 29.3.2014 a neděli 30.3.2014
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Veselí nad Moravou v sobotu 29.3.2014.
Začátek utkání je v 15:30 hod.
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 13:30 hod.
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Hrušek v neděli 30.3.2014.
Začátek utkání je v 15:30 hod.

 
program na sobotu 5.4.2014 a neděli 6.4.2014
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Blatnice pod Svatým Antonínkem
v neděli 6.4.2014.
Začátek utkání je v 15:30 hod.
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 13:30 hod.
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
s Lednicí B v sobotu 5.4.2014.
Začátek utkání je v 15:30 hod.
 
Žáci mladší a starší hrají mistrovské utkání na svém hřišti se Slavojem Velké Pavlovice v sobotu 5.4.2014.
Začátek utkání je ve 12:00 hod.a 13:45 hod.

 
program na sobotu 12.4.2014 a neděli 13.4.2014

 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
s Kněždubem vneděli 13.4.2014.
Začátek utkání je v 16:00 hod.
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Staroviček v neděli 13.4.2014.
Začátek utkání je v 16:00 hod.
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání do Velkých Němčic v neděli 13.4.2014.
Začátek utkání je v 9:00 hod.a v 10:15 hod.

 

 
program na sobotu 19.4.2014 a neděli 20.4.2014
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Vracova v sobotu 19.4.2014.
Začátek utkání je v 16:00 hod.
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 13:45 hod.

 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
s Ladnou v neděli 20.4.2014.
Začátek utkání je v 16:00 hod.

 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti se 
Sokolem Hroznová Lhota v sobotu 19.4.2014.
Začátek utkání je ve 12:30 hod.a ve 14:15 hod.

 
program na sobotu 26.4.2014 a neděli 27.4.2014.
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti s 
Velkou nad Veličkou v neděli 27.4.2014.
Začátek utkání je v 16:00hod.
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Přítluk v neděli 27.4.2014.
Začátek utkání je v 16:00hod.
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání
do Lanžhota v sobotu 26.4.2014.
Začátek utkání je v 9:00 hod.a 10:45 hod.

 
program na sobotu 3.5.2014 a neděli 4.5.2014.
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Křenovic v neděli 4.5.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 14:30 hod.
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
s Mor.Žižkovem v sobotu 3.5.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti
s Velkou nad Veličkou v sobotu 3.5.2014.
Začátek utkání je v 13:00 hod. a v 14:45 hod.

 
program na sobotu 10.5.2014 a neděli 11.5.2014
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
se Sokolem Hroznová Lhota v neděli 11.5.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Lanžhota v neděli 11.5.2014.
Začátek utkání je v 10:00 hod.
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání
do Veselí nad Moravou v neděli 11.5.2014.
Začátek utkání je v 9:00hod. a 10:30 hod.
 
program na sobotu 17.5.2014 a neděli 18.4.2014
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Otnice v neděli 18.5.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 14:30 hod.
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
s Podivínem B v sobotu 17.5.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti
s Rohatcem v sobotu 17.5.2014.
Začátek utkání je v 13:00 a 14:45 hod.
 
 
 
program na sobotu 24.5.2014 a neděli 25.5.2014
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
s Vacenovicemi v neděli 25.5.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
s FC Hustopeče v sobotu 24.5.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání
do Bzence v sobotu 24.5.2014.
Začátek utkání je ve 9:00 a v 10:45 hod.
 
 
 
program na sobotu 31.5.2014 a neděli 1.6.2014
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Mikulčic v neděli 1.6.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Mikulova v sobotu 31.5.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti
s Jiskrou Strážnice v sobotu 31.5.2014.
Začátek utkání je v 13:00 a 14:45 hod.
 
 
 
program na sobotu 7.6.2014 a neděli 8.6.2014
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Lovčic v neděli 8.6.2014.
Utkání se hraje na hřišti v Bukovanech u Kyjova.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 14:30 hod.
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
s Valticemi v sobotu 7.6.2014.
Začátek utkání je v 10:30 hod.
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání
do Ratiškovic v sobotu 7.6.2014.
Začátek utkání je v 9:00 a v 10:45 hod.
 
 
program na sobotu 14.6.2014 a neděli 15.6.2014
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
se Sokolem Krumvíř v neděli 15.6.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
do Týnce v sobotu 14.5.2014.
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti
s Mutěnicemi v sobotu 14.5.2014.
Začátek utkání je v 13:00 a 14:45 hod.
 
 

Obec Tvrdonice