Rozpis zápasů jaro 2015

TJ Sokol Tvrdonice oddíl kopané
 
program na sobotu 28.3.2015 a neděli 29.3.2015
 
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Otnice v neděli 29.3.2015.
 
Začátek utkání je v 15:00 hod.
 
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 13:00 hod.
 
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Vel.Bílovic v sobotu 28.3.2015.
 
Začátek utkání je v 10:00 hod.
 
 
 
 
program na sobotu 4.4.2015 a neděli 5.4.2015
 
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Podivínem v neděli 5.4.2015.
 
Začátek utkání je v 15:30 hod.
 
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Mikulovem B v sobotu 4.4.2015.
 
Začátek utkání je v 15:30 hod.
 
 
Žáci mladší a starší zajíždí k mistrovskému utkání do
 
Bzence v sobotu 4.4.2015.
 
Začátek utkání je v 9:00 hod.a 10:45 hod.
 
 
 
 
 
program na sobotu 11.4.2015 a neděli 12.4.2015
 
 
A mužstvo zajíždí k mistrovské utkání do
 
 Hroznové Lhoty vneděli 12.4.2015.
 
Začátek utkání je v 15:30 hod.
 
Odjezd autobusu je od Dělnického domu ve 13:45 hod.
 
 
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Lanžhota v neděli 12.5.2015.
 
Začátek utkání je v 10:00 hod.
 
 
 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Ratiškovicemi v sobotu 11.4.2015.

 

program na sobotu 18.4.2015 a neděli 19.4.2015
 
 
A mužstvo hrají mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Hlohovcem v neděli 19.4.2015.
 
Začátek utkání je v 16:00 hod.
 
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Šakvicemi v sobotu 18.4.2015.
 
Začátek utkání je v 16:00 hod.
 
 
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Strážnice v sobotu 18.4.2015.
 
Začátek utkání je ve 13:30 hod.a v 15:30 hod.
 
 
 
 
program na sobotu 25.4.2015 a neděli 26.4.2015.
 
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání do Kněždubu
 
 v neděli 26.4.2015.
 
Začátek utkání je v 16:00hod.
 
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 14:15 hod.
 
 
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Ladné v neděli 26.4.2015.
 
Začátek utkání je v 16:00hod.
 
 
 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti
 
se Svatobořicemi v sobotu 25.4.2015.
 
Začátek utkání je v 13:30 hod.a v 15:00 hod.
 
 
 
 
program na sobotu 2.5.2015 a neděli 3.5.2015.
 
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Krumvířem v sobotu 2.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
 
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Pavlovem v neděli 3.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
 
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Vel.Bílovic v neděli 3.5.2015.
 
Začátek utkání je v 9:00 hod. a v 11:00 hod.
 
 
 
program na sobotu 9.5.2015 a neděli 10.5.2015
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání do Vacenovic
 
v neděli 10.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 14:45 hod.
 
 
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Lednice v sobotu 9.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
 
 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Velkou nad Veličkou v sobotu 9.5.2015
 
Začátek utkání je ve 13:30hod. a v 15:00 hod.
 
 
program na sobotu 16.5.2015 a neděli 17.5.2015
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Žarošicemi v neděli 17.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Mor.Žižkovem v sobotu 16.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
 
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Novosedel v sobotu 16.5.2015.
 
Začátek utkání je v 9:00 a 10:45 hod.
 
 
 
program na sobotu 23.5.2015 a neděli 24.5.2015
 
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání do Veselí
 
nadMoravou v sobotu 23.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve 14:45 hod.
 
 
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání do Perné  v
 
neděli 24.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
 
 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Mikulovem v sobotu 23.5.2015
.
Začátek utkání je ve 13:30 a v 15:00 hod.
 
 
 
program na sobotu 30.5.2015 a neděli 31.5.2015
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Vracovem v neděli 31.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
 
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Přítluky v sobotu 30.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
 
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Lanžhota v sobotu 30.5.2015
.
Začátek utkání je v 9:00 a 10:45 hod.
 
 
 
 
 
program na sobotu 6.6.2015 a neděli 7.6.2015
 
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Miloticemi v neděli 7.6.2015.
 
Začátek utkání je v 10:30 hod.
 
 
B mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Valticemi v sobotu 6.6.2015.
 
Začátek utkání je v 10:30 hod.
 
 
Žáci starší a mladší hrají mistrovské utkání na svém hřišti
 
s Vel.Pavlovicemi v sobotu 6.6.2015
.
Začátek utkání je ve 13:30 a v 15:00 hod.
 
 
 
program na sobotu 13.6.2015 a neděli 14.6.2015
 
A mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání do Velké nad
 
Veličkou v neděli 14.6.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
Odjezd autobusu od Děl.domu je ve14:30 hod.
 
 
 
B mužstvo zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Hustopečí v sobotu 13.5.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.
 
 
 
Žáci starší a mladší zajíždí k mistrovskému utkání
 
do Mutěnic v neděli 14.5.2015.
 
Začátek utkání je v 9:30 a 11:15 hod.
 
 
 
program na sobotu 20.6.2015 a neděli 21.6.2015
 
A mužstvo hraje mistrovské utkání na svém hřišti s
 
Hovorany v neděli 21.6.2015.
 
Začátek utkání je v 16:30 hod.

Obec Tvrdonice